English Website Version

اخبار

برگزاری سمینار و معرفی محصولات شرکت نیکان پخش بهپرور و VDN در استان مازندران

با حضور بخش فنی شرکت والااندیشان داروی ناب در تاریخ 12/05/1395 در محل هتل نوید شهرستان قائمشهر استان مازندران و با همکاری شرکت پاوان پخش پاسارگاد و دعوت از دامپزشکان، مرغداران و صاحبان صنایع طیور استان، سمینار معرفی علمی محصولات شرکتهای والااندیشان داروی ناب و نیکان پخش بهپرور برگزار گردید.

.

  [...]

Read more

بازدید از مزارع پرورشی گاوهای شیری و پرواری استان قزوین جهت بررسی عملکرد واکسن AFTOVAC (تب برفکی) ساخت شرکت وتال ترکیه

مورخ 03/05/1395 تیم فنی و بازرگانی شرکت والااندیشان داروی ناب (شرکت وارد کننده واکسن AFTOVAC) به همراه مدیرعامل شرکت واکسن سازی وتال ترکیه همراه با مسئولین سازمان دامپزشکی و اداره کل دامپزشکی استان قزوین از مزارع پرورشی گاوهای شیری و پرواری بازدید نموده و در جریان روند واکسیناسیون بر علیه بیماری تب برفکی در گله­های استان قرار گرفتند.

  [...]

Read more

حضور شرکت VDN در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی فارس

تیم­های فنی و فروش شرکت­های والااندیشان داروی ناب و نیکان پخش بهپرور در تاریخ 21 لغایت 24 اردیبهشت­ماه 1395 در دوازدهمین نمایشگاه بین­ المللی دام و طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی نمایشگاه استان فارس در محل دائمی نمایشگاه­های بین­ المللی استان سالن سرو غرفه A-11 شرکت نمودند.

.

  [...]

Read more

نوزدهمین کنگره دامپزشکی ایران

این کنگره طی روزهای 6 لغایت 8 اردیبهشت 1395 در سالن همایشهای بین المللی رازی تهران برگزار گردید که در این همایش شرکتهای نیکان پخش بهپرور و VDN با حضور بخش فنی و فروش خود در غرفه های شماره 3 و 4 نمایشگاه حضور داشته و با مشتریان و مخاطبان خود دیدار صمیمانه داشتند.

  [...]

Read more

گزارش سمینار اسفند ماه 94 در استان یزد

در روز دوشنبه مورخ 17/12/1394 راس ساعت 18:30 در محل هتل فرهنگیان یزد گردهمایی با حضور بخش فنی شرکت والااندیشان داروی ناب و نیکان پخش بهپرور و نماینده شرکت مذکور در استان یزد با نام بهبود دام یزد و جمعی از دامپزشکان، مرغداران و فعالان صنعت طیور استان برگزار گردید. که البته سخنران ویژه همایش آقای دکتر سعید چرخکار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت اسبق سازمان دامپزشکی کشور بودند. [...]

Read more
شروع
قبلی
1

درباره شرکت

ما در مجموعه خود به کار گروهی و بهره‌مندی از تجارب کارکشتگان ایمان داریم و معتقدیم با ایجاد تفکر خدمت‌رسانی در تمام بخش‌ها و اعمال شیوه‌های تجاری موفق نه نتها در بازار بلکه با نفوذ به قلب مصرف‌کنندگان می‌توان جاودان ماند و پایدار عمل نمود.

تماس

آدرس: تهران ، میدان توحید ، خیابان امیرلو ، کوچه محمدی ، پلاک 23 ، طبقه اول

کدپستی: 1419736934

تلفن: 52895 (021)

فکس: 66942495 (021)

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه شما قادر به دریافت آخرین اخبار ما خواهید بود