English Website Version

بازرگانی

مشتري خوب خواهان کالاي با کيفيت است؛ پس فروش پايدار و مستمر مستلزم درک مشتري از کيفيت فني محصولات است.

 

فروش فعاليتي است بسيار پيچيده، ظريف و دشوار. درکسب و کارهاي امروزي به دنبال افزايش تعداد توليدکنندگان و گسترش تنوع محصولات توليدي و درنتيجه افزايش قدرت انتخاب خريداران اين دشواري دوچندان شده است. به همين دليل امروزه در بسياري از اصناف و صنايع، مساله اصلي فروش است نه توليد.

موفقيت در مذاکره فروش حاصل پيشنهادي است که در آغاز مذاکره ارائه مي شود. پيشنهاد اوليه بايد برگرفته از شناختي صحيح از خريدار يا سازمان خريدار تهيه و مطرح شود. اين پيشنهاد اوليه مي تواند ما را در مذاکره برنده يا بازنده کند. لذا لازم است که در ارائه پيشنهاد اوليه خود به خريدار خود دقت لازم را بکار گيريم. و شعار ما اينست: ما اطمينان را به وجود مي آوريم.

 

بيوگرافي:

تحصيلات خود را در رشته مهندسي کشاورزي با گرايش دامپروري از دانشگاه مشهد در سال 1381 به پايان رسانيدم. از آن پس در بخش هاي دام، طيور و آبزيان در ايران و استراليا در سمت هاي مرتبط مشغول به کار شده و از سال 1390 لغايت حال حاضر در بخش فروش و همچنين بازرگاني در شرکت هاي صاحب نامي که در قسمت هاي واردات و فروش افزودني هاي خوراک دام و طيور و اقلام دارويي حضور چشمگيري را در بازار ايران دارند فعاليت دارم.

درباره شرکت

ما در مجموعه خود به کار گروهی و بهره‌مندی از تجارب کارکشتگان ایمان داریم و معتقدیم با ایجاد تفکر خدمت‌رسانی در تمام بخش‌ها و اعمال شیوه‌های تجاری موفق نه نتها در بازار بلکه با نفوذ به قلب مصرف‌کنندگان می‌توان جاودان ماند و پایدار عمل نمود.

تماس

آدرس: تهران ، میدان توحید ، خیابان امیرلو ، کوچه محمدی ، پلاک 23 ، طبقه اول

کدپستی: 1419736934

تلفن: 52895 (021)

فکس: 66942495 (021)

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه شما قادر به دریافت آخرین اخبار ما خواهید بود