English Website Version

درباره ما

والا اندیشان داروی ناب

امروزه توان جوامع در تولیدات دامی، طیور و آبزیان به دلیل تأمین پروتئین مصرفی و ارتباط تنگاتنگ آنها با سایر صنایع تولیدی و تبدیلی و نقش آن در صادرات به عنوان نماد پیشرفت در کشورهای توسعه‌یافته محسوب می‌گردد. لذا فعالیت و سرمایه‌گذاری در این امر علاوه بر سود‌آوری و ایجاد اشتغال، از علل رشد و شکوفایی مؤلفه‌های اقتصادی می‌باشد.

در این خصوص گروه تولیدی بهپرور ارومیه طی دو دهه اخیر فعالیت‌های خود را در صنعت طیور آغاز و همسو با اصول جاری سازمان دامپزشکی در سطح کشور توسعه داده و در حال حاضر در کنار شرکتهای تحت نظر خود در زمره فعالین شناخته شده کشور در چرخه تولید، بسته‌بندی و عرضه طیور به حساب می‌آید. از جمله شرکت‌های تابعه گروه تولیدی بهپرور ارومیه، شرکت والااندیشان داروی ناب می‌باشد که از سال 1389 با هدف تأمین مواد شوینده، ضدعفونی‌کننده و افزودنیهای خوراک طیور فارم‌های بهپرور آغاز به فعالیت نموده و امروزه با عرضه کیفی‌ترین محصولات دنیا به ارائه خدمت در این بخش و گسترش فعالیت در کشور می‌اندیشد. شعار شرکت، اهداف والا مبتنی بر اندیشه‌های ناب می‌باشد و اعتقاد دارد که حضور مستمر و با اقتدار در بازار و تعامل مثبت با شرکت‌های بین‌المللی تنها با اتکاء به این امر محقق می‌گردد. در این راستا، نظارت بر پیشرفت‌های علمی جهانی، پایش نیاز بازار داخلی و انجام مطالعات فنی مستمر و عمیق زمینه‌ساز انتخاب کالاها بوده و با در نظر گرفتن توان اقتصادی بخش کشاورزی سعی شده در مسیر تولیدی پایدار، کیفی و مقرون به صرفه گام برداشته شود تا علاوه بر تأمین نیاز داخلی، سبب تعالی این صنعت در بازارهای جهانی گردد.

ما در مجموعه خود به کار گروهی و بهره‌مندی از تجارب کارکشتگان ایمان داریم و معتقدیم با ایجاد تفکر خدمت‌رسانی در تمام بخش‌ها و اعمال شیوه‌های تجاری موفق نه نتها در بازار بلکه با نفوذ به قلب مصرف‌کنندگان می‌توان جاودان ماند و پایدار عمل نمود.

دفتر مرکزی

میدان توحید،خیابان گلبار،کوچه محمدی،پلاک۲۳،طبقه اول
تهران, ایران
تلفن:۵۲۸۹۵
فکس:۶۶۹۴۲۴۹۵
پست الکتریکی : info@vdn.ir

ارسال:

  • 1 free shipping on all orders over $50
  • 2 shipping to your door by courier
  • 3 world wide shipping by delivery services
  • 4 pick up the goods at our store offise

روش های پرداخت:

  • پرداخت نقدی

  • پرداخت از بانک

  • پرداخت با دستگاه کارت خوان

  • پرداخت از درگاه اینترنتی

  • پرداخت با کارت های عضو شتاب

درباره شرکت

ما در مجموعه خود به کار گروهی و بهره‌مندی از تجارب کارکشتگان ایمان داریم و معتقدیم با ایجاد تفکر خدمت‌رسانی در تمام بخش‌ها و اعمال شیوه‌های تجاری موفق نه نتها در بازار بلکه با نفوذ به قلب مصرف‌کنندگان می‌توان جاودان ماند و پایدار عمل نمود.

تماس

آدرس: تهران ، میدان توحید ، خیابان امیرلو ، کوچه محمدی ، پلاک 23 ، طبقه اول

کدپستی: 1419736934

تلفن: 52895 (021)

فکس: 66942495 (021)

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه شما قادر به دریافت آخرین اخبار ما خواهید بود